Keresés

Részletes keresés

Áruló Creative Commons License 2004.11.16 0 0 95
biztos találtál már....
Előzmény: hightower (94)
hightower Creative Commons License 1999.12.06 0 0 94
Lehet, hogy OFF vagyok, de azér jó lenne egykét tanács.
Előzmény: hightower (93)
hightower Creative Commons License 1999.12.05 0 0 93
Na egy kicsit előkavarom ezt a topicot.

Én mint férfi arra lennék már kiváncsi, hogy hol lehet találni olyan lányokat, akik az irántuk tanusított érdeklődésemre nem mondják azt, hogy már van barátjuk.

Eddig főleg hétvégén az ilyenolyan bulikban, discoban próbálkoztam, és lehet, hogy ezek az alkalmak, helyek pont a nem megfelelőek a barátnő szerzésre.
Egyszer a fősikolán is, de ő ... hát nem is tudom, ezt hosszú lenne még leírni is. Lényeg, hogy ő se akart velem összejönni.

Lehet, hogy nagyon OFF voltam? De hát nem találtam alkalmasabb topicot.

KillerJack Creative Commons License 1998.09.28 0 0 92
a titoknak...
neduddgi Creative Commons License 1998.09.28 0 0 91
Hat nekem ma nem orultek az biztos... Esetleg az a ketto.
Wágner úr Creative Commons License 1998.09.28 0 0 90
Na, itt van, loptam nektek a mezőről... majd lopok a kertből is, ha egyszer arra járok, ahogy szoktam mindig...

Most akkor megint örüljetek, mer' én meg megyek Sörözni, hogy én is örüljek :)))
ribizli Creative Commons License 1998.09.28 0 0 89
TTT: szerintem olyan virág is jó, amit a mezőn szednek, de _nem_ egy kertből _lopnak_, és nem kell semmi csicsa hozzá, csak egy szál, úgy magában...
Bokorról sem érdemes törni (pl. orgonát), mert nem nagyon bírja vázában.

Viszont amit nem szeretnek a lányok: ha mindig igazat adnak nekik! Keményen próbálkozunk, hogy így legyen, de ez csak a látszat!
ribizli

TTT Creative Commons License 1998.09.28 0 0 88
Örülünk:-)))
Wágner úr Creative Commons License 1998.09.28 0 0 87
Az úgy is van! Plédájul pezsgővel. A virágot kirakjátok, a pezsgőt megisszátok, tökéletes az öröm! - ennél csak a Söröm a nagyobb öröm, de nem a lányoknak, hanem magamnak.... :)))
Egészségtekre! Örüjjetek!
TTT Creative Commons License 1998.09.28 0 0 86
Fiúkák! Most elárulom a nagy titkot!
Vegyetek virágot. Ne csak alkalmakra, hanem csak úgy. Annak lehet nagyon örülni....
Gabika Creative Commons License 1998.09.25 0 0 85
Maguknak+a fiúknak...
TaXiN Creative Commons License 1998.09.25 0 0 84
Konyakmeggy.
SZOLI Creative Commons License 1998.09.24 0 0 83
Megprobalok feléleszteni egy két régi topicot.
Kismókus Creative Commons License 1998.06.22 0 0 82
David! Tudom, hogy nem a verésre gondoltál! És tudom, hogy egyre gondolunk, csak lehet, hogy nem tuttam rendesen kifejezni a gondolataimat...
Gottlieb Creative Commons License 1998.06.21 0 0 81
Gyenge nőt megütni???
Hát micsoda dolog ez?

Jól megrugdosni!! Az igen!!!

David Creative Commons License 1998.06.21 0 0 80
Adalék a témához:
Ha azt mondom: Drágám ez a ruha nem a legcsinosabb. -> Sértôdés
Ha azt mondom: Drágám ezt a vacak ronda ruhát honnan kapartad elô ? -> Tényleg nem teccik ?
David Creative Commons License 1998.06.21 0 0 79
Kismókus, én nem éppen verésre gondoltam. És tényleg csak néha...
Kismókus Creative Commons License 1998.06.21 0 0 78
David! Teljesen igazad van. Én is ezt kezdtem el fejtegetni...
Pocak Creative Commons License 1998.06.20 0 0 77
David,

Mondasz valamit! Neha tenyleg kell egy kis tavolsag. De csak neha.

David Creative Commons License 1998.06.20 0 0 76
Milyen szép elmélet ez a kedvesség, odafigyelés, szeretet, stb... én is így gondoltam. Csak lassan kezdem azt hinni, hogy a dolog pont fordítva működik. Minnél rendesebb vagyok annál kevesebb a becsülete. Lehet, hogy néha kicsit le kell hűteni a nôket, nehogy elkanászodjanak ?
ütés Creative Commons License 1998.06.19 0 0 75
i love you
Tina Creative Commons License 1998.06.19 0 0 74
Sehonnai Bitang Ember: kicsit megkesve bar, de fontosnak erzem, hogy biztositsalak rola, hogy legutobbi hozzaszolasomban, a neved tobbszori beirasakor, nem hasznaltam a copypaste funkciot, holott termeszetesen tisztaban vagyok alkalmazasanak idokimelo es kenyelmes vonzataival. Inkabb beirtam tobbszor, egyfajta vezekleskent a korabbi onkenyes roviditesekert :-)
Ma egyebkent egy jo mozifilmnek orulnek a legjobban. Tudtok valami jofajta muvit, amit erdemes lenne ma este megnezni???
Maminti Creative Commons License 1998.06.19 0 0 73
Hát lehet, hogy kifürkészhetetlen vagyok (bár szerintem az én logikám, mint minden nőé, olyan kristálytiszta, mint a csörgedező hegyi patak), de valahogy még nem tudtam elképzelni azt a helyzetet, hogy milyen jó is lesz, ha a szikvízes paripájának néznek, ja és ablaknak is...
Kismókus Creative Commons License 1998.06.19 0 0 72
Szerintem nem minden lány örül a kedveskedésnek. Vannak fiúk akik azt vallják, hogy a nőket verni kell és kutyába sem kell nézni, akkor fognak igazán szeretni és ragaszkodni hozzád. Lehet benne valami igazság, bár nem kell ennyire szó szerint venni. A női lélek kifürkészhetetlen: egyik pillanatban örül annak a dolognak, aminek a másik pillanatban már nem. Szerintem minden örömforrás attól függ, hogy kitől származik.
Barracuda Creative Commons License 1998.06.19 0 0 71
Ugyan én csak gyarló hím vagyok, de szerintem annak is örülnek, ha megcsodálják, megdícsérik őket.
Ysuysi Creative Commons License 1998.06.19 0 0 70
Ha rólunk van szó (persze csak pozitíve)!
Mint pl. itt!
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.06.19 0 0 69
prenotalis !

Ha lány lennék talán megmondanám.
:-)

prenotalis Creative Commons License 1998.06.19 0 0 68
Dudusché az elsőbbség......


Apropó, neked mijjjen napod volt ma?

:)))

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.06.19 0 0 67
prenotalis, Dudusch !

Nincs nagy ötletem, de ha már ennyire forszírozzátok : "Jó lesz a napod ?" megfelel ?

prenotalis Creative Commons License 1998.06.19 0 0 66
Kedves Sehonnai Vicces Ember !

hazamentem és megnéztem: a nejemnek nincs Internet csatlakozási lehetősége, tehát Dudusch nem az én feleségem.

és nem is a szomszédom (mert az áthallatszik)

tehát csak véletlen egybeesés a sikeres napunk. Van ilyen :)

Mi lenne az új topitz ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!